Znaleziono 32 ofert

Sortuj

Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 922144

61,78 m2 4 Pokoje 12 123,66 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
749 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 973159

61,78 m2 3 Pokoje 12 123,66 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
749 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 655924

59,61 m2 3 Pokoje 12 162,39 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
725 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 179473

46,39 m2 2 Pokoje 10 756,63 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2026  
499 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 870042

46,91 m2 2 Pokoje 10 850,56 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2026  
509 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 688818

61,54 m2 3 Pokoje 10 545,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2026  
649 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 290276

46,39 m2 2 Pokoje 8 989,01 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2026  
417 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 401194

46,91 m2 2 Pokoje 9 145,17 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2026  
429 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 430085

61,54 m2 3 Pokoje 9 246,02 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2026  
569 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 643557

45,95 m2 2 Pokoje 8 988,03 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2026  
413 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 971482

46,79 m2 2 Pokoje 9 168,63 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2026  
429 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 176092

61,08 m2 4 Pokoje 9 151,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2026  
559 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 602164

61,08 m2 3 Pokoje 9 151,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2026  
559 000,00 PLN szczegóły
Legionów

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 857930

73,06 m2 3 Pokoje 13 605,26 PLN/m2
Piętro 0 z (15) Rok budowy 2006  
994 000,00 PLN szczegóły
Sienna Grobla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 380692

31,38 m2 2 Pokoje 22 275,33 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2022  
699 000,00 PLN szczegóły
Legionów

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 505289

73,06 m2 4 Pokoje 68,44 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 2006  
5 000,00 PLN szczegóły
gen. Bora-Komorowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 792258

23 m2 1 pokoi 82,61 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 1975  
1 900,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 664435

42 m2 3 Pokoje 45,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1997  
1 890,00 PLN szczegóły
Oliwkowa

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 166752

278,78 m2 12 pokoi 35,87 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2000  
10 000,00 PLN szczegóły
Oliwkowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 589138

278,78 m2 12 pokoi 7 138,25 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2000  
1 990 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 687982

43 m2 2 Pokoje 47,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1997  
2 021,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: